EMILIA LAB GROWN DIAMOND

Büyüleyen Keşif
Randevu al

Lab Grown Diamond

“Lab Grown Diamonds” adı ve LGD kısaltması ile bilinen elmaslar, gerçek elmaslardır.
Laboratuvar üretimi pırlantalar; jeolojik süreçler sonucunda oluşan elmasların 💎 aksine, doğayı koruyan bir teknolojiyle üretilen en mükemmel elmaslardır. 

Emilia Lab Grown
LAB GROWN DIAMOND

PIRLANTA KOLEKSİYONUMUZ

Yüzük

Emilia Lab Grown’un özel yüzük koleksiyonu, her biri özenle seçilmiş pırlantalarla tasarlanmıştır. Laboratuvar ortamında yetiştirilen bu pırlantalar, doğal taşların sahip olduğu ışıltı ve kaliteye sahiptir. Her bir yüzük, sizi özel hissettirecek ve özel anlarınızı taçlandıracak.

Kolye

Boynunuzda zarafetin ve ışıltının mükemmel birleşimini yaşayın. Emilia Lab Grown kolye koleksiyonu, hem sade günlük kullanım için hem de özel etkinliklerde dikkat çekmek için idealdir. Her bir kolye, size özel bir hikaye anlatmak için tasarlanmıştır.

Bileklik

Zarif bir dokunuşla bileklerinizde parıldayın. Emilia Lab Grown bileklik koleksiyonu, sofistike ve etkileyici tasarımlarıyla her anınıza ışıltı katar. Bu özel bileklikler, hem gündüz hem gece şıklığınızı tamamlar.

Küpe

Kulaklarınızda asil bir parıltı ile her anınızı özel kılın. Emilia Lab Grown küpe koleksiyonu, her tarza ve zevke uygun seçeneklerle sizi bekliyor. Minimalist tasarımlardan göz alıcı parıltılara kadar, her zevke hitap eden bir koleksiyon.

TÜM MERAK ETTİKLERİNİZ

LAB GROWN & DOĞAL
LAB GROWN NE DEMEK?

2023 Koleksiyonu

EMILIA LAB GROWN

Zarafeti kucaklayın

Sadece ışıltısıyla göz kamaştırmakla kalmayıp aynı zamanda daha parlak bir geleceğe olan bağlılığı da temsil eden bir elmasa sahip olmanın cazibesini yaşayın. Laboratuvarda yetiştirilen elmaslarımız, doğal elmasların güzelliğini ve parlaklığını yansıtırken çevresel ayak izi bırakmayan en son teknolojiyle üretilir.

LAB GROWN DIAMOND

Elmas Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

w

Uzman ile görüş

Laboratuvarda yetiştirilen elmaslar piyasada giderek daha popüler hale geldikçe, alıcılar yüksek kalitede laboratuvarda yetiştirilmiş elmaslar aldıklarından emin olmak için güvenilir sertifika arıyorlar.

Bilerek seç

Her pırlanta kesiminin kendine özgü bir kişiliği ve tarzı vardır, bu nedenle kendi zevkinizi ve kişiliğinizi en iyi yansıtanı seçmek önemlidir.

[

Sen Tasarla

İster çarpıcı bir nişan yüzüğü, ister göz kamaştırıcı bir kolye ucu ya da bir çift ışıltılı küpe arıyor olun, koleksiyonumuz gelecek nesilleri büyüleyecek zamansız parçalar sunuyor.

× Buradayız!